Рыбалка спортивная, фото и видео с рыбалки.
Eng
 
Главная Рыбалка: сообщества, клубы и команды рыбаков на Рыбалке Спортивной Озеро Шепель (Волынская область) Темы
 

Темы

Загальна інформація та умови рибалки

28 февраля 2011 15:13
 
Дата: 28 февраля 2011
 
Вид рыбалки: Карп
 
Загальна інформація та умови рибалки
 
Інформація про власника :
На даний час водойма знаходиться в користуванні ДП "Фіш". Офіційний представник в Рівненській області - Брагін Василь Валерійович 0673607676.

Загальна характеристика :
Велика водойма з різнорівневим берегом.

Дно мулисте (подекуди досить сильно). Глибина біля берегової лінії складає близько 0,3 м; ближче до середини - 1,5 м.

Зарибленість :
Спуск води та промисловий вилов риби не проводилися вже кілька років. Щільність популяції дорослого коропа - висока. Орієнтовна максимальна вага дорослих особин (на 2009 рік) - близько 14-15 кг. Вже в цьому році (11.05.2009) був зловлений короп вагою 11,200 кг.

Умови рибалки :
1. Вхід та в'їзд на територію господарства здійснюється тільки зі сторони дамби, через пропускний пункт, а також після придбання разового квитка і підпису в журналі за дотримання правил поведінки на території господарства.
Особа, яка підписалася в журналі являється старшим і несе повну матеріальну відповідальність, відповідно правил, за групу людей які прибули з ним на відпочинок.
Автомобіль рибалки може находитись в секторі (або поруч) весь період рибальства. Дозволяється встановлення туристичного обладнання (палатки, навіси, зонти і т.п.), а також розведення багаття в спеціально відведених місцях.
2. Любительське рибальство здійснюється в світлу пору доби (з 4.00 до 22.00 год.). Оплата проводиться у відповідності з встановленими правилами при в'їзді в сектор.

Вартість послуг
Понеділок – неділя 100,00 грн.
Після обіду (з 14.00 до 22.00 год.) з рибалки 60,00 грн.
Одноразове бронювання (з 4.00 до 10.00 наступного дня) 30,00 грн.
Бронювання до 3-х днів 80,00 грн./день
Бронювання 3-х днів і більше 100 грн./день
Вилов особин коропа, товстолоба, амура – вагою понад 3 кг випускається у водойму або оплачуються за кожен кг ваги рибини 40,00 грн./кг
Риболовля спінінгом (щука, окунь) 50,00 грн.
Риболовля спінінгом після обіду (щука, окунь) 30 грн.

3. Кожен рибалка-аматор, прибувши в господарство, зобов’язаний при собі мати:
3.1. Документ, який засвідчує особу для реєстрації в журналі. Гроші в сумі на оплату разового квитка (один квиток на одного рибалку). Вартість квитка може змінюватись і встановлюватись господарством. Сім'я (чоловік, дружина, діти віком до 12 років) купують один рибальський квиток.
Учасники ВВВ та інваліди 1 групи – сплачують 50 % від вартості квитка але додатково оплата за рибу, а також інвентаря – повна вартість.
3.2. Вартість квитка складає - 100,00 грн., після 14.00 год. – 60,00 грн. Карась, щука, окунь, плітка – можуть забиратися рибалкою без обмежень. Норма відлова коропа, товстолоба, амура – 5 кг. Додаткова вага вказаної риби проплачується по 35,00 грн/кг.
3.3. Кожен відпочиваючий, в кінці рибалки, у випадку підозри зобов’язаний надати (по вимозі контролера) для огляду свої особисті речі або авто. В кінці відпочинку рибалки зобов’язані здати взятий на прокат інвентар. У випадку пошкодження клієнт несе матеріальну відповідальність і відшкодовує 100% вартості пошкодженої речі.
4. Рибальство здійснюється на любительські снасті, оснащені одним гачком.
4.1. На основі відловлювального квитка в секторах дозволено встановлювати до 4-х снастей з одним гачком кожна.
4.2. Додаткові снасті оплачуються по 50,00 грн. за кожну.
5. Риболовля без карпового мата заборонена. Його можна взяти на прокат в охорони водойми при заїзді і повернути після закінчення рибальства.
6. За умертвіння великої риби (короп, товстолоб, амур) або навмисне нанесення їй пошкоджень, з рибалки стягується штраф в розрахункові 200,00 грн. за кожний кг ваги рибини.
7. Прикормлювання (приважування) риби проводиться з берега.
8. Риба під час риболовлі і до зважування повинна знаходитись в живому вигляді (короп, товстолоб, амур).
9. Бажаючі приготувати рибу для використання в їжу на водоймі, повинні запросити представників господарства для зважування риби і розрахункові за неї.
10. При ночівлі на водоймі, знаряддя лову риби повинні бути вийняті з водойми.
11. Під час всього періоду перебування на водоймі, забороняється надмірно шуміти, голосно слухати музику, а в нічний час світити на воду фарами автомобіля.
12. Місце після рибальства повинно лишатися прибраним і чистим. Сміття складається у спеціально встановлені баки.
13. ЗАБОРОНИ:
а) рибальство без разового квитка;
б) порушення екологічного стану і балансу та території господарства (полювання на звіра та водоплавну птицю, норку, ондатру, встановлення капканів, миття і прибирання транспортних засобів);
в) купання, вилов риби і раків руками і іншими знаряддями;
г) порушення правил – лишається вилову і права на подальшу рибну ловлю на весь період існування господарства, а також обкладається штрафом в розмірі 5 базових величин за кожну вкрадену рибу.
д) заходити в воду для рибної ловлі вище колін;
е) рибальство в карпових секторах без погодження з адміністрацією водойми;
є) зберігання риби в металевих садках.

14. Бонус 5,10,15,20,30 риболовля – 50 % від вартості. Після 30-ї риболовлі рибалка отримує посвідчення "Почесного рибалки" і продовжує рибалити безкоштовно до кінця поточного року.

ДП "Фіш" дякує Вам за відвідування, бажає приємного відпочинку і вдалої риболовлі. Ми впевнені, що після відвідування нашої зони відпочинку Ви забудете про всі свої недуги і хвороби, не дарма, космонавтам після польоту, для відновлення нормальної життєдіяльності організму, нервової системи, зняття стресового стану, лікарі призначають 2-х тижневу риболовлю вудкою або спінінгом, тому що таких ліків, як спілкування з природою, отримання позитивних емоцій - в аптеці не придбаєш. Ваші діти, побувавши на справжній риболовлі і спіймавши велику рибу, назавжди збережуть в своїй пам'яті ці щасливі хвилини, а також добру пам'ять про своїх батьків, які надали їм цю чудову можливість.

P.S.
Адміністрація залишає за собою право вносити в односторонньому порядку зміни до "Правил риболовлі"

Карти:

Озеро Шепель на карті GOOGLE

Озеро Шепель на карті MAP.I.UA

Toxa (Hustler)
Поделиться: Facebook ЖЖ Одноклассники Twitter Вконтакте
Проголосовать за тему:

Написать сообщение

Сообщения


Каталог магазинов Водоемы Хищник Карп Море Нахлыст Фидер Вверх
© 2009, Разработано, New Age Lab Protected by Copyscape Duplicate Content Penalty Protection © 2005-2010 Спортивная рыбалка